Program Bosch ESI[tronic] ułatwia pracę przy serwisowaniu klimatyzacji

Oprogramowanie Bosch ESI[tronic] 2.0 łączy serwisowanie klimatyzacji z wyszukiwaniem usterek i diagnostyką.Proces obsługi i naprawy klimatyzacji ułatwiony jest dzięki rozszerzonym funkcjom ESI[tronic] 2.0 Online.
 
  • Diagnoza w ESI[tronic] zawiera procedury sprawdzania działania klimatyzacji. Wyniki są następnie dokumentowane w protokole.
  • W programie ESI[tronic] oprócz odczytu rzeczywistych wartości podłączonych podzespołów, takich jak czujniki (czujnik temperatury), można również analizować ciśnienia w układzie klimatyzacji. Elementy obsługowe są sprawdzane pod kątem ich działania.
     
  • Pojazd wjeżdżający do warsztatu może być na wstępie zidentyfikowany poprzez program Connected Repair na podstawie numeru VIN. Aplikacja pomaga w prostym zarejestrowaniu danych pojazdu i klienta. 
     
  • Wszystkie dane są wprowadzane wówczas tylko raz. Są one trwale przechowywane w bazie danych w warsztacie i mogą być ponownie wykorzystane w dowolnym momencie. Dla każdego pojazdu przechowywana jest również historia napraw. Można także dodawać zdjęcia za pomocą smartfona.


Zobacz film i dowiedz się, jak działa obsługa klimatyzacji za pomocą ACS Andiamo >