Dołącz do Programu extra!


Prowadzisz warsztat? Kupujesz części samochodowe Boscha oraz oleje silnikowe i środki smarne Castrola? Dołącz do nas! Program punktowy extra nagradza swoich uczestników punktami extra. Za każdym razem, kiedy kupujesz części samochodowe Boscha oraz oleje silnikowe i środki smarne Castrola od dystrybutora biorącego udział w Programie, cenne punkty extra trafiają na konto Twojego warsztatu. Zebrane punkty możesz wymienić na atrakcyjne nagrody!

Zbieranie extra punktów jest bardzo proste. Poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat rejestracji w Programie, zbierania punktów i zamawiania nagród.
 
Zarejestruj się

Przyłącz się do Programu punktowego extra! Rejestracja składa się z 4 prostych kroków – wystarczy, że przygotujesz dane swojego warsztatu wraz z numerem NIP i Regon. Po zakończeniu rejestracji na podany przez Ciebie adres e-mail zostanie wysłany link z potwierdzeniem aktywacji konta. Kliknięcie w link jest niezbędne do zakończenia procesu rejestracji i aktywacji konta. Link jest aktywny przez 14 dni od daty wysłania. Po dokonaniu aktywacji stajesz się pełnoprawnym członkiem Programu punktowego extra!

 
Rejestracja
 
Zbieraj punkty

Zarejestrowałeś się? Właśnie zacząłeś zbierać punkty extra na swoim koncie! Za zakup części samochodowych Boscha oraz olejów silnikowych i środków smarnych Castrola Twoje konto punktowe będzie zasilane na podstawie raportów obrotów od wskazanych przez Ciebie w czasie rejestracji dystrybutorów. Punkty będą naliczane do 25 dnia następnego miesiąca. W trakcie Programu będziesz miał możliwość zdobycia dodatkowych punktów oraz nagród za udział w różnych akcjach promocyjnych, szkoleniach czy targach. Informacje na ten temat, jak również aktualny stan Twojego konta punktowego znajdziesz na stronie www.extra-program.pl.

 
Dystrybutorzy
 
Odbieraj nagrody

Zebrałeś odpowiednią ilość punktów extra na swoim koncie? Gratulujemy! Możesz odebrać nagrodę. Przygotowaliśmy dla Ciebie bogatą ofertę. Wybierz coś dla siebie spośród 6 kategorii: dla warsztatu, dla domu, hobby, elektronika, odzież oraz uroda i wypoczynek. Każda nagroda ma swoją określoną wartość punktową. Zamówioną nagrodę otrzymasz na podany w trakcie rejestracji adres warsztatu w ciągu 60 dni kalendarzowych. 

 
Nagrody