extra korzyści dla Twojego warsztatu


Darmowa Rejestracja

Uczestnictwo w Programie punktowym extra jest bezpłatne.

 
Punkty extra za zakupy produktów Boscha i Castrola

Przyłącz się do Programu punktowego extra, a punkty za zakup części samochodowych Boscha oraz olejów silnikowych i środków smarnych Castrola będą automatycznie naliczane na Twoim koncie. Otrzymasz 4 punkty extra za każde 100 zł netto wydane na produkty biorące udział w Programie (znajdziesz je w zakładce Produkty extra). Warsztaty należące do sieci Bosch Car Service, Bosch Diesel Service oraz Bosch Diesel Centrum otrzymają 4 punkty za każde wydane 100 zł netto na oleje i środki smarne Castrol oraz 2 punkty za każde wydane 100 zł netto na części samochodowe Bosch. Chcesz sprawdzić aktualny stan zebranych punktów extra? Wystarczy, że zalogujesz się na stronie Programu. Pamiętaj, punkty możesz wymienić na extra nagrody!
 

 
 
Extra nagrody

Dla uczestników Programu punktowego extra przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych nagród z 6 kategorii: dla warsztatu, dla domu, hobby, elektronika, odzież oraz uroda i wypoczynek. Na pewno znajdziesz wśród nich coś dla siebie!

   
 
Extra Promocje

W Programie extra organizowane są Promocje, w których możesz zdobyć dodatkowe punkty i atrakcyjne nagrody. Informacje o aktualnych promocjach znajdziesz w zakładce "Promocje"
 
 
Infolinia

Masz pytania dotyczące Programu punktowego extra? Jesteśmy gotowi służyć Ci radą i pomocą pod numerem +48 502 051 851 oraz pod adresem e-mail: kontakt@extra-program.pl
 
Rejestracja


*W Programie punktowym extra przeliczeniu na punkty podlega zakup części samochodowych marki Bosch z wyłączeniem urządzeń diagnostycznych, akumulatorów oraz części zamiennych do silników Diesla, ale z uwzględnieniem świec żarowych i końcówek wtrysku. Warsztaty należące do sieci Bosch Car Service, Bosch Diesel Service oraz Bosch Diesel Centrum otrzymają 2 punkty za każde 100 zł netto wydane na produkty biorące udział w Programie.