extra korzyści dla Twojego warsztatu


Darmowa Rejestracja

Uczestnictwo w Programie punktowym extra jest bezpłatne.

 
Punkty extra za zakupy produktów Boscha i Castrola

Przyłącz się do Programu punktowego extra, a punkty za zakup części samochodowych Boscha oraz olejów silnikowych i środków smarnych Castrola będą automatycznie naliczane na Twoim koncie. Otrzymasz 4 punkty extra za każde 100 zł netto wydane na produkty biorące udział w Programie (znajdziesz je w zakładce Produkty extra). Warsztaty należące do sieci Bosch Car Service, Bosch Diesel Service oraz Bosch Diesel Centrum otrzymają 4 punkty za każde wydane 100 zł netto na oleje i środki smarne Castrol oraz 2 punkty za każde wydane 100 zł netto na części samochodowe Bosch. Chcesz sprawdzić aktualny stan zebranych punktów extra? Wystarczy, że zalogujesz się na stronie www.extra-program.pl. Pamiętaj, punkty możesz wymienić na extra nagrody!
 

 
 
Extra nagrody

Dla uczestników Programu punktowego extra przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych nagród z 6 kategorii: dla warsztatu, dla domu, hobby, elektronika, odzież oraz uroda i wypoczynek. Na pewno znajdziesz wśród nich coś dla siebie!

   
 
Extra Promocje

W Programie extra organizowane są Promocje, w których możesz zdobyć dodatkowe punkty i atrakcyjne nagrody. Informacje o aktualnych promocjach znajdziesz w zakładce "Promocje"
 
 
Infolinia

Masz pytania dotyczące Programu punktowego extra? Jesteśmy gotowi służyć Ci radą i pomocą pod numerem +48 502 051 851 oraz pod adresem e-mail: kontakt@extra-program.pl
 
Rejestracja


*W Programie punktowym extra przeliczeniu na punkty podlega zakup części samochodowych marki Bosch z wyłączeniem urządzeń diagnostycznych, akumulatorów oraz części zamiennych do silników Diesla, ale z uwzględnieniem świec żarowych i końcówek wtrysku. Warsztaty należące do sieci Bosch Car Service, Bosch Diesel Service oraz Bosch Diesel Centrum otrzymają 2 punkty za każde 100 zł netto wydane na produkty biorące udział w Programie.